Wiosna za oknami to najlepszy czas na zmiany. Na moim filmowym kanale wprowadzam nowy dział – zdrowi ulubieńcy. Będę chciał w nim pokazywać fajne i ciekawe produkty dostępne w tradycyjnej sprzedaży. Głównie chodzi mi o zdrowe jedzenie i produkty, które w swoim składzie nie zawierają konserwantów i sztucznej chemii. Produkty, które można dać dzieciom lub jeść samemu przy okazji mając pewność, że się nie zatrujemy.

Ponieważ nie każdy lubi i ma czas czytać etykiety na produktach, dlatego zrobię to za Ciebie drogi czytelniku. Sprawdzę, przeczytam i opowiem o produktach i rzeczach które mnie zaciekawiły i zdobyły moje zaufanie. Być może i Ty po nie sięgniesz i będziesz używał na co dzień.

Jeżeli masz swoje ulubione produkty, których używasz daj znać – chętnie sprawdzę i przetestuję. Być może znajdą one miejsce w jednym z moich filmików o zdrowych ulubieńcach. Oczywiście nie musi to być tylko jedzenie. Jedynie co to powinny być to produkty związane ze zdrowiem, dietą lub sportem czyli zdrowym trybem życia.

Tyle tytułem wstępu. Przejdźmy do moich majowych ulubieńców:

Zdrowe produkty, które wystąpiły w filmie:

  1. Pełnoziarniste patyczki zbożowe. Skład: mąka pełnoziarnista, otręby pszenne, mąka owsiana, sól. Patyczki do nabycia w sklepach Auchan. Jeżeli są gdzieś jeszcze daj znać w komentarzu.
  2. Makaron bezglutenowy PASTANI. Skład: mąka kukurydziana, woda. Makaron do nabycia w Biedronkach. Wierzą, że ten produkt zagości na dłużej w Biedronkach a nie jest to tylko promocja jednorazowa.
  3. Ciasteczka owsiane bez dodatku cukru. Ciastka dostępne są także w innych smakach.

W tym odcinku znalazły się tylko 3 produkty. W następnych odcinkach produktów będzie przybywać bo jest co pokazywać. Także zapraszam do subskrybowania mojego kanału na YT.

Share: