Współpraca – promocja zdrowia

Jeżeli prowadzisz bloga, stronę internetową związaną z tematyką zdrowia, zdrowej diety i sportu, sklep internetowy ze zdrową żywnością lub prowadzisz zdrowotne, medyczne, sportowe lub dietetyczne usługi możemy rozpocząć współpracę.

Moja strona to głównie edukacja zdrowotna i promocja zdrowia oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród ludzi. To także zdrowa dieta oraz zdrowe odżywianie i przepisy kulinarne na zdrowe odżywianie czyli wszystko to, czego w dzisiejszych czasach ludziom brakuje.

W tworzenie i promocję mojego bloga wkładam mnóstwo czasu. Mam stałych czytelników, którzy szukają na mojej stronie informacji sprawdzonych, konkretnych i pewnych a przede wszystkim związanych ze zdrowym stylem życia. W każdy artykuł czy materiał który publikuję wkładam dużo energii gdyż jest to moja pasja i oczko w głowie. Dlatego do każdej propozycji współpracy podchodzę indywidualnie i na poważnie. Firmuję swoją osobą to co promuję i reklamuję, dlatego Twój towar czy usługa muszą być najwyższej jakości, bo tego wymagają moi czytelnicy i widzowie.

Rodzaje współpracy:

  • bezpłatna wymiana linków do naszych stron – u mnie boczne menu: Ciekawe strony.
  • z większym zaangażowaniem współpracuję z osobami i firmami, które dołączą do mojego zespołu miłośników zdrowego stylu życia i zarejestrują się w klubie DuoLife. Dzięki temu wiem, że jesteś osobą poważnie traktującą zdrowe podejście do życia, że rozumiesz jaki wpływ w naszym życiu odgrywa dodatkowa naturalna suplementacja i że chcesz ją promować razem ze mną w swoim otoczeniu. Dla takich osób mogę oddać do dyspozycji każdy dział na moim blogu oraz miejsce na moich profilach społecznościowych. Gwarantuję skuteczną współpracę. Szczegóły do uzgodnienia.

Część pieniędzy zarobionych na moim blogu przeznaczam na cele charytatywne. Uważam, że należy dzielić się z tymi, którzy sami sobie pomóc nie mogą. Dlatego chcę żebyś wiedział/a, że bez względu na to, czy rozpoczniesz ze mną współpracę czy skorzystasz z produktów lub usług promowanych przeze mnie, zawsze wspierasz jakiś szczytny cel.

O wszystkich akcjach wspierania przeze mnie potrzebujących możesz przeczytać w oddzielnej kategorii Charytatywnie.

A jeżeli prowadzisz dużą firmę lub po prostu chciałbyś zareklamować się na łamach mojego bloga zaglądnij do działu reklama.