O czym jest ta strona? To proste:

  • ZDROWIE czyli zdrowy tryb życia bez chorób, sztucznych lekarstw i szkodliwych suplementów sprzedawanych w każdym kiosku czy aptece. Życie bez nikotyny, alkoholu i narkotyków. Promocja naturalnego leczenia preparatami roślinnymi oraz dostarczanie do organizmu witamin i minerałów w postaci naturalnej, czyli z warzyw, owoców i roślin. A przede wszystkim będę promował profilaktykę prozdrowotną. Bo jak powiedział Jan Kulczyk ”Taniej jest zdrowiej żyć niż się leczyć.”
  • DIETA – zdrowa dieta i zdrowe odżywianie bez konserwantów, GMO, złych tłuszczy, cukru, żywności wysokoprzetworzonej, pestycydów. Czyli bez tego wszystkiego co zatruwa nasze organizmy powodując m.in. choroby serca, nowotwory, pasożyty czy cukrzycę.
  • SPORT – czyli aktywność fizyczna w każdej postaci razem z rodziną w każdym wolnym czasie bez lenistwa, siedzenia przed telewizorem i ciągłego narzekania na wszystko co się wokoło dzieje. Czy to siłownia, aerobik, bieganie, jazda na rowerze, siatkówka na świeżym powietrzu czy po prostu zwykły spacer – ważne aby się ruszać. Na mojej stronie będę promował i pokazywał każdą aktywność fizyczną.

Na mojej stronie znajdziesz m.in.:

  • zdrowe przepisy kuchenne i informacje o zdrowych produktach, których używam w mojej kuchni. Nie jestem może wielkim kucharzem, ale jem zdrowo i czasami pochwalę się jakimś dobrym przepisem, szczególnie na własnoręcznie przy pomocy wyciskarki wyciśnięte soki, które razem z Kasią uwielbiamy.
  • informacje o naturalnych suplementach diety pochodzenia roślinnego, których osobiście używam. Używam, bo trzeba. Na swoim blogu zamieściłem artykuł o konieczności dodatkowej suplementacji. Warto go przeczytać, aby dowiedzieć się, że w dzisiejszych czasach aby być zdrowym i ustrzec organizm przed zagrożeniami cywilizacyjnymi konieczna jest dodatkowa suplementacja. A po co to robić? Np. żeby dożyć emerytury w zdrowiu i dobrej kondycji fizycznej.
  • moje własne i osobiste testy produktów dostępnych na naszym rynku. Będę testował a przede wszystkim dogłębnie analizował skład produktów spożywczych, zdrowotnych, dla dzieci i dorosłych pod kątem użycia w nich szkodliwych składników. Po prostu lubię czytać etykiety i zagłębiać się w jakość użytych składników. Będę za Ciebie sprawdzał czy produkty, które na co dzień kupujemy nie trują nas i nie szkodzą nam i naszym dzieciom.
  • informacje zdrowotne czyli wszystko o zdrowiu. Mix artykułów związanych z tą tematyką a wśród nich informacje o zagrożeniach zdrowotnych obecnych czasów. O zagrożeniach cywilizacyjnych, korporacyjnych i środowiskowych. Tego nie zobaczysz w TV, nie usłyszysz w radiu. Ale przeczytasz w internecie, na mojej stronie.
  • opowiem Ci też o mojej prywatnej działalności charytatywnej, którą realizuję z potrzeby pomocy innym. Warto od czasu do czasu komuś pomóc bez względu na to, jak by miała taka pomoc wyglądać. Wiedz, że za każdym razem gdy skorzystasz z promowanych i polecanych przeze mnie produktów i usług, wspierasz razem ze mną jakiś szczytny cel.
  • będzie trochę wycieczkowo i podróżniczo  a z czasem również filmowo.

Być może pomogę Ci tą stroną, być może Cię zainspiruję a być może nie znajdziesz tutaj nic ciekawego. Bez względu na to którą opcję wybierzesz, cieszę się że do mnie wpadłeś/aś.

Miło mi będzie, jeżeli polubisz mojego fanpejża na FB, będziesz mnie obserwował na Instagramie lub zasubskrybujesz mój kanał na YT – tak na wszelki wypadek. I nie zapomnij zapisać się na mojego newslettera 🙂

Regulacje prawne:

POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA (przyjęta i proklamowana rezolucja Zgromadzenia Ogólnego ONZ 217 A (III) w dniu 10 grudnia 1948 r.)
Artykuł 19
Każdy człowiek ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.