Picie alkoholu w dużych ilościach jest szkodliwe dla naszego organizmu. Alkohol to toksyny i narkotyk. Dlatego jeżeli pijesz alkohol w dużych ilościach, alkohol 40-sto procentowy to musisz zobaczyć ten film. Być może to szokujące video zmieni Twoje patrzenie na picie.

Osobiście alkoholu wysokoprocentowego nie piję bo mi po prostu nie smakuje. Wolę czerwone wino, czasami piwo. Czerwone wino i piwo pite z umiarem wpływa pozytywnie na nasz organizm. Alkohol 40% niestety nie.

Alkohol to substancja która działa na receptory neuronów jako depresant, czyli wyłącza powoli aktywność mózgu, a przez swoją toksyczność trwale zabija neurony w mózgu, upośledza organizm i wyniszcza nasze ciało.

Wino czerwone zawiera ponad dziesięć razy więcej antyoksydantów niż wino białe. Wino zawiera potas, magnez i wapń oraz kwasy organiczne, aminokwasy oraz rozpuszczalny błonnik.

Piwo natomiast ma dobry wpływ na układy nerwowy, odpornościowy, pokarmowy, krążenia i moczowy.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się lampkę jakiego napoju napić się po pracy, osobiście polecam piwo lub wino, najlepiej czerwone. Jeżeli jednak wybierzesz wódkę 40% to przed tym oglądnij poniższy film.

Wierzę, że po oglądnięciu tego filmu zmienisz zdanie i odstawisz wódkę i wprowadzisz do swojego menu mniej % alkohole.

A najlepiej to w ogóle nie pić alkoholu!

Zdjęcie: pixabay.com

Share: